Na sygnale: Poryw serca (260)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Doktor Góra i jego koledzy zostają zaatakowani przez uzbrojonego napastnika. Mężczyzna zatrzymuje karetkę i żąda, by uratowali jego ukochaną, Ninę. Gdy zespół rusza do szpitala, dochodzi do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

W walentynki Nowy szykuje romantyczną niespodziankę dla Wiktorii. Koledzy z karetki z rozbawieniem obserwują jego starania. Także Piotr zamierza zaskoczyć Martynę. Rezerwuje lot helikopterem do Juraty. Żona nie reaguje tak, jak się spodziewał. Zarzuca mu, że odkąd dostał spadek, nieustannie szasta pieniędzmi. Doktor Góra i jego koledzy zostają zaatakowani przez uzbrojonego napastnika. Mężczyzna zatrzymuje karetkę i żąda, by uratowali jego ukochaną, Ninę. Gdy zespół rusza do szpitala, dochodzi do tragedii. Doktor Górska znów prawi Kubie komplementy i zachowuje się dwuznacznie. Szczęsny ma tego dość. Zarzuca lekarce mobbing i molestowanie. Grozi, że złoży skargę. Pani ordynator pozornie zachowuje spokój, ale po skończonym dyżurze Kuba zastanie ją zapłakaną w aucie. Ratownik próbuje ją pocieszyć. W końcu daje się ponieść emocjom i zaczyna całować kobietę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...