Kuchenne rewolucje: Bielsko-Biała, Kuźnia Smaków (7)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Właścicielem 'Kuźni Smaków' jest Tadeusz. Nie wszystko idzie zgodnie z jego planami. Rzadko zamawiane są dania z karty, a zagraconą kuchnią rządzi przypadek. Magda Gessler ma to zmienić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Właścicielem lokalu Kuźnia Smaków jest Tadeusz, dla którego prowadzenie restauracji było spełnieniem marzeń. Mimo że ma on doświadczenie w biznesie, nie wszystko układa się zgodnie z jego planami. Rzadko zamawiane są dania z karty, a zagraconą kuchnią rządzi przypadek. Magda Gessler przygotowuje się do kolejnej rewolucji, która przebiegać będzie w pełnej napięcia atmosferze.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...