Bez śladu | sezon 4 odc. 17

(Without a Trace: Check Your Head)

serial kryminalny USA 2005-2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zaginęła autorka kolumny z poradami, Rachel. Swoimi tekstami wzbudzała sporo emocji i miała zarówno zagorzałych wielbicieli, jak i wrogów. Jej rubryka była bardzo popularna wśród więźniów...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przy FBI powołano specjalny zespół do szukania zaginionych. Grupa ma do dyspozycji najnowsze techniki dochodzeniowe. Dzięki nim może ustalić, czy dana osoba padła ofiarą przestępstwa, popełniła samobójstwo, czy też się ukrywa. Do zespołu należą: detektyw Jack Malone (Anthony LaPaglia), psycholog rodzinny Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste) i Samantha Spade (Poppy Montgomery). Ważną osobą w grupie jest również odznaczający się wielką odwagą Danny Taylor (Enrique Murciano). Znakomicie radzi on sobie w niebezpiecznych sytuacjach i miejscach. Z kolei Martin Fitzgerald (Eric Close) trafił do grupy dzięki protekcji ojca. Potrafił jednak udowodnić, że zna się na swoich fachu i jest bardzo pracowity.

W tym odcinku

Zespół Jacka Malone'a bada sprawę zaginięcia Rachel - znanej autorki kolumny z poradami. Kobieta wzbudzała swoimi tekstami sporo emocji i miała zarówno zagorzałych wielbicieli, jak i wrogów. Jej rubryka była szczególnie chętnie czytana przez więźniów. Zniknięcie Rachel jest o tyle dziwne, że cierpi ona na lęk przestrzeni i od dwóch lat nie opuszczała swojego mieszkania. Z tego powodu w kręgu podejrzanych znajduje się wielu kurierów i dostawców przyjmujących od niej zamówienia przez telefon.

Występują

Twórcy

Ładuję...