Rodzina zastępcza | odc. 79: Filozofia życia

serial komediowy Polska 2005  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Jędrula postanawia skupić się na duchowej naturze wszechświata. Alutka jest przerażona nagłą przemianą męża. Prosi o pomoc Kwiatkowskiego. Majka ma napisać artykuł o przekupnym urzędniku.

Oglądaj w telewizji

Pon 15.08 23:55
Nickelodeonlogo

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Jędrula postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Ma już dosyć pogoni za pieniądzem i zwraca się ku duchowej naturze wszechświata. Alutka jest przerażona nagłą przemianą męża. Boi się, że ich status społeczny ulegnie zmianie. Zdezorientowana kobieta prosi o pomoc Kwiatkowskiego. Tymczasem Majka otrzymuje zlecenie napisania artykułu o rzekomo przekupnym urzędniku. Jednak po rozmowie z samym zainteresowanym, a także z jego współpracownikami, dochodzi do wniosku, że zarzuty są wyssane z palca. Młoda dziennikarka chciałaby pozostać wierna swoim zasadom i opisać prawdziwą wersję wydarzeń, wie jednak, że jej szefowi bardzo zależy na znalezieniu jakiegoś haka na wzmiankowanego urzędnika. Wszelka niesubordynacja może się zakończyć utratą pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...