Ukryta prawda | sezon 16 odc. 1120

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pięćdziesięciosiedmioletnia Maria działa charytatywnie. Kilka miesięcy temu uczestniczyła w Wigilii da ubogich, gdzie poznała nieco starszą od siebie, uzależnioną od alkoholu Patrycję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przejmujące opowieści, które mogą przydarzyć się każdemu człowiekowi. Każdy odcinek serialu to nowa, jeszcze bardziej zawikła historia i kolejni bohaterowie, którzy muszą poradzić sobie z życiowymi dramatami. W tym sezonie programu z poważnymi problemami zmagać się będą Jadwiga i Czesław, którzy odkryją że ich córka, zakonnica Helena, jest w ciąży. Para będzie próbowała dowiedzieć się, kim jest ojciec dziecka. Widzowie poznają też losy Eweliny, która poznaje niepokojące sekrety swojego osadzonego w więzieniu partnera Damiana.

W tym odcinku

Pięćdziesięciosiedmioletnia Maria prowadzi osiedlowy sklep. Jest poczciwą kobietą, chętnie pomagającą innym. Często pożycza pieniądze starszym ludziom i działa charytatywnie. Kilka miesięcy temu uczestniczyła w Wigilii dla ubogich, gdzie poznała nieco starszą od siebie, uzależnioną od alkoholu Patrycję. Od tego czasu kobieta bywa u niej w sklepie i często prosi o różne przysługi. Maria poznaje jej niepełnosprawną córkę i pożycza jej dwa tysiące złotych, bowiem ta twierdzi, że matka ją okrada. Mąż Marii uważa, że powinna zerwać tę znajomość.

Zobacz także

Ładuję...