Bez śladu | sezon 3 odc. 8

(Without a Trace: Doppelganger II)

serial kryminalny USA 2004-2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Z domu pomocy społecznej znikają bezdomne kobiety. Prowadzący śledztwo Jack swoją uwagę kieruje na bliźniaków, Ricka i Grega Knowlesów. Okazuje się, że to oni są seryjnymi mordercami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przy FBI powołano specjalny zespół do szukania zaginionych. Grupa ma do dyspozycji najnowsze techniki dochodzeniowe. Dzięki nim może ustalić, czy dana osoba stała się ofiarą przestępstwa, popełniła samobójstwo, czy też się ukrywa. Do zespołu należą: detektyw Jack Malone (Anthony LaPaglia), psycholog rodzinny Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste) i Samantha Spade (Poppy Montgomery). Ważną osobą w grupie jest również odznaczający się wielką odwagą Danny Taylor (Enrique Murciano). Znakomicie radzi on sobie w niebezpiecznych sytuacjach i miejscach. Z kolei Martin Fitzgerald (Eric Close) trafił do grupy dzięki protekcji ojca. Potrafił jednak udowodnić, że zna się na swoich fachu i jest bardzo pracowity.

W tym odcinku

Z domu pomocy społecznej znikają bezdomne kobiety. Prowadzący śledztwo Jack swoją uwagę kieruje na bliźniaków, Ricka i Grega Knowlesów. Okazuje się, że to oni są seryjnymi mordercami kobiet. Plan zbrodni opracowywał Rick, a Greg był jego wykonawcą.

Występują

Twórcy

Ładuję...