Na sygnale: Zaproszenie na kawę (246)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Ratownicy jadą do nastolatka, który zasłabł w domu. Banach pomaga listonoszowi, który zaczął się dziwnie zachowywać w pracy. Tomek umawia się z Zosią na kawę. Podczas spotkania nagle traci wzrok.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Ekipa doktora Góry jedzie do nastolatka, który po wycieczce z kolegami nagle zasłabł w domu. Doktor Banach próbuje pomóc listonoszowi, który zaczął się dziwnie zachowywać w pracy. Tomek wychodzi ze szpitala i umawia się z Zosią na kawę. Wyznaje jej, że zdiagnozowano u niego glejaka, czyli trudny do leczenia nowotwór mózgu. Podczas spotkania młody strażak traci przytomność. Zosia wzywa pogotowie. Na miejscu zjawiają się jej ojciec i Nowy, który jest zły na dziewczynę. Zarzuca jej, że go oszukała. Tomek trafia do szpitala. Zosia czuwa przy jego łóżku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...