Szkoła (728)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Sylwek ukrywa przed zaborczą matką, że ma dziewczynę. Prawda wychodzi jednak na jaw. Uczennice natykają się na test, który przepowiada przyszłość. Ala dowiaduje się z niego, że umrze za kilka godzin.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealista Sylwek Kurek ma bardzo zaborczą matkę. Stała się taka po rozstaniu z mężem, który zostawił ją dla innej kobiety. Z powodu zachowania rodzicielki nastolatek ukrywa, że ma dziewczynę. Pewnego dnia decyduje się powiedzieć Poli prawdę. Chcąc pomóc ukochanemu, nastolatka dzwoni do jego matki. Ona pojawia się w szkole i robi awanturę z zazdrości o syna. Uczennice siódmej klasy często rozwiązują internetowe quizy. Wreszcie natykają się na test, który przepowiada przyszłość. Dziewczynki namawiają Alę Krajewską, by również go wykonała. Nastolatka dowiaduje się, że umrze za kilka godzin. Jej koleżanki są przerażone, ponieważ wierzą w przepowiednię, podobnie jak Ala. Postanawia robić wszystko to, na co ma ochotę. Zachowanie uczennicy wzbudza niepokój nauczycielki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...