Druga szansa (13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika jedzie do Berlina w towarzystwie Jacka. Jest nieświadoma, że to on jest jej prześladowcą. Gdy dochodzi do konfrontacji, musi walczyć o życie. Udaje jej się skontaktować z Marcinem i Adamem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W trzecim sezonie serialu życie Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) całkowicie się zmieni. Do jej świata, wypełnionego pracą i miłosnymi rozterkami, wkroczy upragniona córeczka. Niestety, wydarzenie to sprawi, że Marcin (Bartłomiej Świderski) oraz Adam (Bartłomiej Topa) zaczną ze sobą rywalizować. Mimo to Monika nie zaprzestanie walczyć o stworzenie rodziny, która zawsze była jej marzeniem. Jednocześnie nowe wyzwania postawi przed nią praca, gdy prezes telewizji (Jacek Braciak) poprosi Borecką, by stworzyła najlepszy w Polsce kobiecy kanał. Pomagać jej będzie ambitny, przystojny Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk). Odtąd Monika próbuje pogodzić rolę matki ze stanowiskiem szefowej. Jednak prawdziwa próba nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie - kiedy ona i jej najbliżsi znajdą się w niebezpieczeństwie.

W tym odcinku

Stalkerem Moniki jest jej były asystent Jacek. Zazdrościł jej wszystkiego, co miała, a czego on by nie osiągnął. Niczego nieświadoma Borecka jedzie z nim w długą podróż do Berlina. Tam dochodzi do ostatecznej konfrontacji. Pozostawiona sama sobie kobieta musi walczyć o życie. Udaje jej się przechytrzyć Jacka i skontaktować z Marcinem i Adamem. Oni wspólnie podążają śladem Moniki, desperacko próbując ją uratować. Zaginionej poszukuje również Borys. Policja wypuszcza za niebezpiecznym mężczyzną list gończy. Ponadto wystosowuje informację o tym, że ma on zakładniczkę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...