Na sygnale: Hejt! (234)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Doktor Reiter przygotowuje się do kolejnej rozprawy w sprawie byłego męża. W pracy zespół lekarki odpowiada na wezwanie do nastolatki, Kamili, która prawdopodobnie padła ofiarą gwałtu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Dr Reiter szykuje się do kolejnej rozprawy w sprawie byłego męża. Istnieje możliwość, że Potocki wyjdzie na wolność. W pracy zespół lekarki odpowiada na wezwanie do nastolatki, Kamili, która prawdopodobnie padła ofiarą gwałtu. Zgromadzeni na miejscu przechodnie o mało nie linczują mężczyzny, którego podejrzewają o przestępstwo. Anna wskazuje jednak funkcjonariuszom innego winnego. Tymczasem doktor Góra jedzie ze swoją ekipą do szkoły, w której doszło do poparzenia. Na miejscu okazuje się, że incydent z ogniem to efekt sporu dwóch uczennic, a jedna z nich próbuje popełnić samobójstwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...