Kryminalni: Powrót (11/14)

serial kryminalny Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

"Mały" napada na kantor. W zrabowanej kasetce znajdują się jedynie fałszywe banknoty. Przestępca płaci nimi w sklepie i sprawa podrobionych euro trafia do zespołu komisarza Zawady.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Komisarz Adam Zawada (Marek Włodarczyk), doświadczony policjant z wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji, z pasją poświęca się ściganiu wszelkiej maści przestępców. Nie ma dla nich żadnej litości. Współczuje ofiarom, lecz wobec zbrodniarzy jest bezwzględny. Jego zdaniem po każdym złym uczynku musi nastąpić kara. Najbliższymi współpracownikami Zawady są: podkomisarz Marek Brodecki (Maciej Zakościelny) oraz młoda absolwentka szkoły policyjnej - Barbara Storosz (Magdalena Schejbal). W każdym odcinku Zawada, wraz ze swoim zespołem, rozpatruje nową, trudną do rozwikłania zagadkę kryminalną. Serial zawiera elementy znane z klasycznych kryminałów - przerażające zbrodnie, niebezpieczne intrygi, niezwykle szybkie zwroty akcji, fałszywe tropy oraz wyrafinowane metody śledcze prezentowane przez najlepszych specjalistów w swoim zawodzie.

W tym odcinku

Mały, bandyta, który niedawno wyszedł z więzienia, napada na kantor. W ukradzionej kasetce znajdują się jedynie fałszywe banknoty. Przestępca płaci nimi w sklepie, w którym pracuje Marek Brodecki. Dzięki temu sprawa podrobionych euro trafia do zespołu komisarza Zawady. Dzięki pomocy Marka, wpadają na trop międzynarodowej siatki fałszerzy pieniędzy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...