Diagnoza (6/13)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcel i Zosia wychodzą ze szpitala. Anna ma już dosyć Michała, który wciąż chce rozmawiać o Artmanie. Uważa, że ukochany jest uprzedzony. Tymczasem byłego męża Leśniewskiej dręczą koszmary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja zawiłych historii chirurg Leśniewskiej (Maja Ostaszewska), profesora Artmana (Adam Woronowicz) oraz innych pracowników rybnickiego szpitala. Anna, wspierana przez nowego pediatrę Szymona Brocka (Maciej Stuhr), zaangażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska. Przypadkiem wpadnie na trop afery ekologicznej. Tymczasem Jan, który został ordynatorem oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Przeszłość wciąż daje o sobie znać, a starach przed zemstą Bogny (Danuta Stenka) nie pozwoli mu normalnie funkcjonować. Michał (Maciej Zakościelny) będzie musiał zmierzyć się z uzależnieniem od leków. Marta (Magdalena Popławska) starająca się pomóc dziewczynce po wielu traumatycznych przeżyciach, będzie bliska przekroczenia uprawnień lekarskich. Na drodze lekarzy ponownie stanie wyrachowany biznesmen Oliwier Krynicki (Jan Englert).

W tym odcinku

Marcel i Zosia wychodzą ze szpitala. Anna ma już dosyć Michała, który wciąż chce rozmawiać o Artmanie. Uważa, że ukochany jest uprzedzony. Wolski spotyka się z Bogną, by dowiedzieć się więcej na temat Jana. Tymczasem byłego męża Leśniewskiej dręczą koszmary. Po powrocie do mieszkania znajduje wśród zdjęć dzieci fotografie na których widać, jak przenosi ciało Makusza. O prześladowanie obwinia Mróz. Kobieta wykorzystuje okazję i nakłania lekarza, by zgłosił się na policję. Anna próbuje dodzwonić się do Szymona, ale Brock nie odbiera telefonu. Wkrótce ona i Sadzik dostają wiadomość od pediatry. Informuje ich, że wyjechał do Norwegii. Zapewnia też Leśniewską, że magazyn był niewłaściwym tropem. Jednak kiedy sąsiadka Anny spaceruje w okolicy działek, znajduje lornetkę Szymona. Matka Igora ucieka ze szpitala psychiatrycznego. Dowiaduje się o tym Michał. Brylska wciąż obwinia go o śmierć syna. Stanowi zagrożenie zarówno dla Wolskiego, jak i dla Anny oraz dzieci.

Występują

Ładuję...