Na sygnale: Wszyscy kłamią (225)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Góra korzysta z aplikacji, dzięki której umawia się na randkę z użytkowniczką o nicku 'Gorąca Kotka'. Nowy po nietrafionych oświadczynach nie przychodzi na dyżur. Wiktor odkrywa, że Zosia zniknęła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Doktor Góra korzysta z aplikacji, dzięki której umawia się na randkę z użytkowniczką o nicku "Gorąca Kotka". Nowy po nietrafionych oświadczynach nie przychodzi na dyżur. Wiktor odkrywa, że Zosia zniknęła i że go okłamywała przez kilka tygodni. Kiedy poznaje imię sympatii córki, jest w szoku. Z kolei w pracy doktor Banach odpowiada na wezwanie od przerażonej ośmiolatki, której babcia nagle zaczęła się dziwnie zachowywać. Góra natomiast próbuje pomóc dziewczynie, która zasłabła w trakcie spotkania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...