Diagnoza (5/13)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jan ukrywa się w hotelu. Michał wchodzi w posiadanie czegoś, co może go pogrążyć. Po włamaniu do magazynku Szymon dokonuje szokującego odkrycia. Jego spotkanie z Marzeną obserwuje Sadzik.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja zawiłych historii chirurg Leśniewskiej (Maja Ostaszewska), profesora Artmana (Adam Woronowicz) oraz innych pracowników rybnickiego szpitala. Anna, wspierana przez nowego pediatrę Szymona Brocka (Maciej Stuhr), zaangażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska. Przypadkiem wpadnie na trop afery ekologicznej. Tymczasem Jan, który został ordynatorem oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Przeszłość wciąż daje o sobie znać, a starach przed zemstą Bogny (Danuta Stenka) nie pozwoli mu normalnie funkcjonować. Michał (Maciej Zakościelny) będzie musiał zmierzyć się z uzależnieniem od leków. Marta (Magdalena Popławska) starająca się pomóc dziewczynce po wielu traumatycznych przeżyciach, będzie bliska przekroczenia uprawnień lekarskich. Na drodze lekarzy ponownie stanie wyrachowany biznesmen Oliwier Krynicki (Jan Englert).

W tym odcinku

Samochód Anny jest poważnie uszkodzony, ale ona i Michał wyszli z wypadku niemal bez szwanku. Jednak przez ostatnie przeżycia i odstawienie opiatów Wolski nie może zmrużyć oka. Słabą formę kolegi zauważa nawet Artman. Udając troskę, wypytuje o Annę. Matka Igora trafia do ośrodka psychiatrycznego. Jan jest coraz bardziej zestresowany. Dla własnego bezpieczeństwa ukrywa się w hotelu. Wkrótce Michał wchodzi w posiadanie czegoś, co może pogrążyć mężczyznę. Po włamaniu do magazynku Szymon dokonuje szokującego odkrycia. Ktoś umieszcza na drzwiach jego kampera martwą nutrię. Zwierzę znajduje Marzena. Jest tym wyjątkowo przejęta i nie rozumie, dlaczego Brock bagatelizuje całe zajście. Pediatra wyznaje, że nigdy nie powinien jej opuszczać. Ten moment intymności obserwuje Sadzik przez okno samochodu. Na oddział ratunkowy trafia nieprzytomna Patrycja Krynicka. Anna zleca badanie żołądka. Lekarze podejrzewają próbę samobójczą. Do szpitala przyjeżdża ojciec pacjentki, w towarzystwie strażników.

Występują

Ładuję...