Julia | odc. 186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek zawozi Julię do szpitala. Okazuje się, że doznała lekkiego urazu głowy. Monika zostaje tymczasowo aresztowana. W tym samym czasie przyjeżdża matka Julii i zabiera ją do Lubawic.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek zawozi Julię do szpitala. Okazuje się, że dziewczyna doznała lekkiego urazu głowy. Janicki chce zawiadomić policję o tym zdarzeniu. Monika zostaje tymczasowo aresztowana. W tym samym czasie przyjeżdża matka Julii i zabiera córkę do Lubawic. Tadeusz wybacza Sławkowi, a Hanna decyduje się dać mężowi jeszcze jedną szansę. Janek jedzie do domu ukochanej. Tam para wyznaje sobie miłość.

Występują

Zobacz także

Ładuję...