CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 3 odc. 62

(CSI: Miami 3: One Night Stand)

serial kryminalny USA 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje zamordowany pracownik hotelu. Agent Calleigh rozwiązuje zagadkę zaginięcia kobiety, która brała udział w nietypowej imprezie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Boy hotelowy, dostarczając bagaż do pokoju, ginie od strzału z bliska. Znikają walizki, które przyniósł. Jedna z nich jednak przez przypadek została w pobliżu recepcji. Detektywi znajdują w niej arkusze niezwykłego papieru ze znakiem wodnym oraz kosmyk włosów. Jest to typowa wiadomość w przypadku porwania. Pewien turystów zgłasza zaginięcie żony. Wkrótce jej ciało zostaje znalezione w windzie. Detektywi zastanawiają się, czy coś łączy te dwie sprawy. W śledztwie pomaga im agent FBI z Waszyngtonu, Elliott, który ma zająć się sprawą zrabowanych materiałów ze znakami wodnymi. Okazuje się, że zostały one skradzione podczas napadu na ciężarówkę, przewożącą papier z fabryki banknotów. Skradziono wówczas papiery o wartości kilku milionów dolarów. Badania wykazują, że żona turysty zmarła w wyniku reakcji alergicznej. Podejrzenia agentów budzi jednak fakt, że wspomina on o pewnej nietypowej imprezie, w której brali udział minionej nocy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...