CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 3 odc. 55

(CSI: Miami 3: Crime Wave)

serial kryminalny USA 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Do wybrzeży Florydy zbliża się tsunami. Na parkingu przed supermarketem zostają znalezione zwłoki mężczyzny, a w bagażniku samochodu broń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Do wybrzeży Florydy zbliża się tsunami. Trwa ewakuacja nadmorskich osiedli. Mieszkańcy zagrożonych terenów usiłują jak najszybciej wyjechać lub robią wielkie zakupy, by przetrwać kataklizm. Na parkingu przed supermarketem znaleziono zwłoki mężczyzny. W bagażniku samochodu ofiary agenci odkrywają dużą ilość broni. Detektywi podejrzewają, że należał on do grupy przestępczej, która planowała poważną akcję. Badają znalezione na miejscu zbrodni ślady i analizując listę zakupów zabitego wpadają na trop jego wspólników. Horatio i Delko udaremniają przygotowywany przez nich atak. Wówczas jednak okazuje się, że muszą rozwiązać jeszcze jedną zagadkę. Próbują dowiedzieć się, co łączy bezwzględnego przestępcę Steve'a Riddicka i dyrektora pewnego banku Scotta Riley'a z ogromnym transportem złota.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...