Diagnoza (11/13)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna zgłasza na policji zaginięcie Michała. Jednocześnie sama poszukuje go w okolicach szpitala. Artman czuje, że Sylwia zakochała się w nim. Wyposażony w nietypowy ekwipunek wyrusza nad jezioro.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) i innych pracowników rybnickiego szpitala. W kolejnych odcinkach pokazane zostaną początki jej znajomości z Janem Artmanem (Adam Woronowicz), ich wspólne życie oraz szczegóły feralnej operacji, która zrujnowała życie pani chirurg. Poprzedni sezon zakończyła zmiana na stanowisku ordynatora. Pojawienie się Bogny Mróz (Danuta Stenka) wyraźnie wstrząsnęło Artmanem. Nowa szefowa powiększy ekipę lekarzy - dołączy do nich Kalina Wysocka (Kamila Kamińska). Wkrótce w szpitalu dojdzie do zbrodni, której tajemnicę spróbuje rozwiązać prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Tymczasem związek Anny i Michała (Maciej Zakościelny) zostaje wystawiony na próbę, kiedy Wolski dowie się, że jest ciężko chory

W tym odcinku

Anna martwi się o Michała. Dzwoni do prokuratora, lecz jego zapewnienia nie przekonują jej. Zdenerwowana kobieta udaje się więc na policję, by zgłosić zaginięcie Wolskiego. Sama nie pozostaje bierna i rozpoczyna poszukiwania w okolicach szpitala. Niestety jej działania nie przynoszą żadnego skutku. Wanda i Gerard mają się ku sobie, ale oboje boją się zrobić pierwszy krok. Marta udaje się do prokuratora. Przypadkiem słyszy rozmowę telefoniczną na temat podziemia transplantacyjnego. Dzięki niej już wie, że Paweł Wilecki okłamał ją. Sylwia odwiedza w szpitalu Artmana. Powiadamia go, że postanowiła złożyć wniosek o uznanie jej męża za zmarłego. Jan wyczuwa, że kobieta zakochała się w nim. Kalina pojawia się w zakonie. Rozmyśla, co dalej począć ze swoim życiem. Tymczasem Artman wyposażony w nietypowy ekwipunek wyrusza o świcie nad jezioro. Przez telefon okłamuje Bognę, że jest z dziećmi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...