Diagnoza (10/13)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał deklaruje chęć udziału w policyjnej akcji namierzenia transplantacyjnego podziemia. Chce być przynętą. Wilecki się na to nie zgadza. Bogna i jej wpływowy pacjent szantażują Artmana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) i innych pracowników rybnickiego szpitala. W kolejnych odcinkach pokazane zostaną początki jej znajomości z Janem Artmanem (Adam Woronowicz), ich wspólne życie oraz szczegóły feralnej operacji, która zrujnowała życie pani chirurg. Poprzedni sezon zakończyła zmiana na stanowisku ordynatora. Pojawienie się Bogny Mróz (Danuta Stenka) wyraźnie wstrząsnęło Artmanem. Nowa szefowa powiększy ekipę lekarzy - dołączy do nich Kalina Wysocka (Kamila Kamińska). Wkrótce w szpitalu dojdzie do zbrodni, której tajemnicę spróbuje rozwiązać prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Tymczasem związek Anny i Michała (Maciej Zakościelny) zostaje wystawiony na próbę, kiedy Wolski dowie się, że jest ciężko chory

W tym odcinku

Michał rozmawia z prokuratorem. Deklaruje chęć udziału w policyjnej akcji namierzenia transplantacyjnego podziemia. Chce pełnić rolę przynęty. Wilecki się na to nie zgadza. Wolski stawia go jednak przed faktem dokonanym. Bogna i pacjent VIP szantażują Artmana i grożą mu, żeby zmusić profesora do przeprowadzenia kolejnego zabiegu. Gerard spotyka się z Sadzikiem. Wyznaje przyjacielowi, że podejrzewa Wandę o romans. Kacper jest rozczarowany zachowaniem Kaliny, która ukrywała nowicjat. Mimo to umawiają się na wieczór. Po ostatniej rozprawie rozwodowej Jureczko wraca do domu po kilka swoich rzeczy. Znajduje pudło ze starymi fotografiami. Ogląda je razem z byłym mężem. Zaczyna robić się romantycznie... Marzena i Piotr spędzają czas tylko we dwoje. Michał trafia do willi, gdzie zaczynają się przygotowania do operacji. Najwyraźniej coś przeszkodziło policji w przeprowadzeniu prowokacji. Wolski trafia na salę. Przeszczepu ma dokonać Artman. Widząc kolegę, zaczyna się zastanawiać, co zrobić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...