Diagnoza (9/13)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bogna każe Artmanowi zerwać kontakty z Sylwią. W siedzibie podziemia transplantacyjnego Michał jest badany jako potencjalny dawca. Opowiada o wszystkim Annie. Postanawiają powiadomić prokuratora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) i innych pracowników rybnickiego szpitala. W kolejnych odcinkach pokazane zostaną początki jej znajomości z Janem Artmanem (Adam Woronowicz), ich wspólne życie oraz szczegóły feralnej operacji, która zrujnowała życie pani chirurg. Poprzedni sezon zakończyła zmiana na stanowisku ordynatora. Pojawienie się Bogny Mróz (Danuta Stenka) wyraźnie wstrząsnęło Artmanem. Nowa szefowa powiększy ekipę lekarzy - dołączy do nich Kalina Wysocka (Kamila Kamińska). Wkrótce w szpitalu dojdzie do zbrodni, której tajemnicę spróbuje rozwiązać prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Tymczasem związek Anny i Michała (Maciej Zakościelny) zostaje wystawiony na próbę, kiedy Wolski dowie się, że jest ciężko chory

W tym odcinku

W Redłowie okazuje się, że znalezione ciało nie należy do męża Sylwii. Jan zdobywa od policjanta informacje dotyczące tajemniczego zaginięcia Wojciecha. Później zawozi Makusz do jej domu na wsi. Wszędzie widzi pamiątki po mężczyźnie, którego przed laty potrącił. Po powrocie Bogna każe mu zerwać wszelkie kontakty z wdową. W siedzibie podziemia transplantacyjnego Michał jest badany jako potencjalny dawca. Wyniki są dobre, więc decyduje się poddać zabiegowi. Dostaje pierwszą ratę. Tymczasem Anna, zaniepokojona długą nieobecnością Wolskiego, zaczyna go szukać. Wreszcie udaje im się spotkać. Wówczas lekarz opowiada partnerce o wszystkim. Wspólnie postanawiają powiadomić prokuratora Wileckiego. Agnieszka zarzuca Oldze, że nie traktuje ich związku poważnie. Później Bujak wręcza partnerce bilet do Holandii. Chce, żeby wzięły tam ślub. Na oddział trafia zakonnica z ostrym bólem brzucha. Tego dnia lekarzem dyżurnym jest Kalina i ona przyjmuje pacjentkę. Wkrótce okazuje się, że kobieta zna Wysocką.

Występują

Ładuję...