Szkoła (615)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjalistka Nadia ma wymagającą matkę. Kobieta chce, żeby nastolatka zdała do dobrej szkoły średniej. Żąda zatem najlepszych ocen. Nadia nie radzi sobie z brakiem akceptacji ze strony rodzicielki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Nadia Mirowska ma bardzo wymagającą matkę. Kobieta chce, żeby nastolatka zdała do dobrej szkoły średniej. Żąda zatem najlepszych ocen. Sama Nadia nie radzi sobie z brakiem akceptacji ze strony rodzicielki. Wpada w bulimię. Wkrótce o problemach uczennicy dowiaduje się polonistka, Jolanta Żabińska. Inna gimnazjalistka, Basia Czarnota, jest zakochana w koledze z równoległej klasy, Maćku Erbelu. Uwielbia on tatuaże. Chcąc zaimponować chłopakowi, nastolatka okłamuje go, że na plecach ma wytatuowaną czaszkę. Następnie prosi przyjaciółki o zrobienie takiego właśnie rysunku. Niestety, dochodzi do zakażenia. W dodatku złośliwa koleżanka robi zdjęcie nieudolnego zabiegu i pokazuje Maćkowi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...