SuperLudzie (19)

serial dokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Michał Pawlak jest wicemistrzem Europy w parataekwondo. Sylwester Flis uprawia hokej na sledge'ach. Jako reprezentant USA wywalczył złoto podczas igrzysk paraolimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku.

Oglądaj w telewizji

Pt 7.04 3:30
Polsat Rodzinalogo
So 8.04 3:00
Polsat Rodzinalogo

Opis

Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy. Program prowadzi Maciej Dowbor.

W tym odcinku

W programie historie Michała Pawlaka oraz Sebastiana Flisa. Michał należy do kadry narodowej i jest wicemistrzem Europy w parataekwondo. Jest nie tylko zawodnikiem, ale także trenerem oraz dyrektorem administracyjnym w warszawskim klubie. Jego sparingpartnerem jest inny utytułowany niepełnosprawny zawodnik - Przemysław Wieczorek. Sylwester Flis uprawia hokej na sledgach. Jest jednym z najlepszych na świecie zawodników w tej dyscyplinie. Reprezentował Stany Zjednoczone, dla których wywalczył złoty medal podczas igrzysk paraolimpijskich w Salt Lake City w 2002 roku. Obecnie promuje ten sport w Polsce, gdzie wciąż jest on bardzo mało popularny.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...