SuperLudzie (5)

serial dokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rafał Miszkiel po poważnym wypadku stracił rękę oraz wylądował na wózku inwalidzkim. Nie załamał się jednak. Pokazuje, jak wygląda codzienne życie osoby niepełnosprawnej. Rozwija też zainteresowania.

Oglądaj w telewizji

Wt 25.06 3:25
TV 4logo

Opis

Historie ludzi, którzy pomimo swojej niepełnosprawności potrafią żyć pełnią życia, osiągając przy tym niesamowite sukcesy.

W tym odcinku

Pierwszym z bohaterów odcinka jest Rafał Miszkiel, który po poważnym wypadku stracił rękę oraz wylądował na wózku inwalidzkim. Nie załamał się jednak i postanowił założyć kanał na YouTubie, gdzie pokazuje jak wygląda codzienne życie osoby niepełnosprawnej. Rozwija też swoje zainteresowania, takie jak gotowanie, gry wideo czy sport. Drugi super człowiek to Rafał Gręźlikowski, którzy marzył, aby zostać zawodowym żołnierzem. Jego plany pokrzyżował jednak rak kości oraz powiązana z nim amputacja nogi. Mężczyzna postanowił skupić się na uprawianiu sportu. Próbował wielu dyscyplin, lecz najwięcej sukcesów odniósł w podnoszeniu sztangi leżąc - jest w niej wielokrotnym mistrzem Polski. Obecnie jego największa pasja to podróże rowerowe.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...