Diagnoza (8/13)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwa przesłuchanie Anny w sprawie zabójstwa Langera. Michał jedzie do żony Matczaka. Zdobywa notes z numerami telefonów. Artman dowiaduje się, że w lesie w okolicach Gdańska znaleziono ciało.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) i innych pracowników rybnickiego szpitala. W kolejnych odcinkach pokazane zostaną początki jej znajomości z Janem Artmanem (Adam Woronowicz), ich wspólne życie oraz szczegóły feralnej operacji, która zrujnowała życie pani chirurg. Poprzedni sezon zakończyła zmiana na stanowisku ordynatora. Pojawienie się Bogny Mróz (Danuta Stenka) wyraźnie wstrząsnęło Artmanem. Nowa szefowa powiększy ekipę lekarzy - dołączy do nich Kalina Wysocka (Kamila Kamińska). Wkrótce w szpitalu dojdzie do zbrodni, której tajemnicę spróbuje rozwiązać prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Tymczasem związek Anny i Michała (Maciej Zakościelny) zostaje wystawiony na próbę, kiedy Wolski dowie się, że jest ciężko chory

W tym odcinku

Trwa przesłuchanie Anny - głównej podejrzanej o zabójstwo Langera. Michał wraca do sprawy Jerzego Matczaka, czyli pacjenta bez fragmentu wątroby. Jedzie do jego żony, od której otrzymuje notes zawierający numery telefonów. Uwagę Wolskiego zwraca zwłaszcza jeden wpis. Umawia się na spotkanie z nieznajomym mężczyzną. Jan opiekuje się dziećmi. Udaje przed nimi, że Anna niebawem wróci do domu i zdąży na przedstawienie Marcela. Do szpitala przychodzi Sylwia Makusz z córką. Gdy Bogna słyszy nazwisko gościa, jest przerażona. Sylwia mówi Artmanowi, że Kasia nie pójdzie na badania, ponieważ obie muszą jechać do Gdańska. W lesie w okolicach miasta znaleziono ciało. To może być jej mąż. Jan proponuje Makusz, że zawiezie ją do Gdańska. Marta i Paweł idą na kolację. Kobieta pyta Wileckiego o Annę. Tymczasem Leśniewska opuszcza areszt. Pod komisariatem nikt nie czeka, a Michał nie odbiera telefonu. Gdy dociera do przedszkola, dowiaduje się, że Marcel zrezygnował z przedstawienia.

Występują

Ładuję...