Diagnoza (7/13)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Odłączenie Langera od respiratora zostaje zakwalifikowane jako zabójstwo. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokurator Wilecki. Bogna wskazuje Annę, która jako ostatnia była w pokoju Karola.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) i innych pracowników rybnickiego szpitala. W kolejnych odcinkach pokazane zostaną początki jej znajomości z Janem Artmanem (Adam Woronowicz), ich wspólne życie oraz szczegóły feralnej operacji, która zrujnowała życie pani chirurg. Poprzedni sezon zakończyła zmiana na stanowisku ordynatora. Pojawienie się Bogny Mróz (Danuta Stenka) wyraźnie wstrząsnęło Artmanem. Nowa szefowa powiększy ekipę lekarzy - dołączy do nich Kalina Wysocka (Kamila Kamińska). Wkrótce w szpitalu dojdzie do zbrodni, której tajemnicę spróbuje rozwiązać prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Tymczasem związek Anny i Michała (Maciej Zakościelny) zostaje wystawiony na próbę, kiedy Wolski dowie się, że jest ciężko chory

W tym odcinku

Odłączenie Langera od respiratora zostaje zakwalifikowane jako zabójstwo. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokurator Wilecki. Próbuje ustalić, kto wyłączył urządzenie. Początkowo wszyscy podejrzewają Marię Kaletę, jednak Bogna wskazuje Annę, która jako ostatnia była w pokoju Karola. Kolejne dowody obciążają Leśniewską. Wkrótce zostaje zatrzymana. W przychodni Michał przyjmuje pacjenta, którego ugryzł kleszcz. Udziela rutynowej porady. Tomasz przestrzega go, żeby nie bagatelizował podobnych przypadków. Zdarzało się już, że wyjątkowo trudne do zdiagnozowania choroby okazywały się boreliozą. Wolski zaczyna zgłębiać ten temat. Wanda i Gerard mają pierwszą rozprawę rozwodową. Artman spotyka się z Sylwią Makusz oraz jej córką, które przyjechały do Katowic na konsultację, którą on zorganizował. Kobieta jest wdzięczna Janowi za pomoc. Nie podejrzewa, co kryje się za życzliwością lekarza. Sadzik dzwoni do Wandy, żeby zapytać o przebieg rozprawy. Jureczko nie odbiera telefonu. Piotr jedzie to sprawdzić. Marta wreszcie zgadza się zjeść kolację z prokuratorem Wileckim. Podczas spotkania wypytuje go o śledztwo.

Występują

Ładuję...