Diagnoza (6/13)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maria opiekuje się Karolem. Anna stwierdza, że zapis EEG wskazuje na śmierć mózgu, jednak Kaleta nie przyjmuje tego do wiadomości. W trakcie odprawy Leśniewska opowiada o sytuacji Langera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) i innych pracowników rybnickiego szpitala. W kolejnych odcinkach pokazane zostaną początki jej znajomości z Janem Artmanem (Adam Woronowicz), ich wspólne życie oraz szczegóły feralnej operacji, która zrujnowała życie pani chirurg. Poprzedni sezon zakończyła zmiana na stanowisku ordynatora. Pojawienie się Bogny Mróz (Danuta Stenka) wyraźnie wstrząsnęło Artmanem. Nowa szefowa powiększy ekipę lekarzy - dołączy do nich Kalina Wysocka (Kamila Kamińska). Wkrótce w szpitalu dojdzie do zbrodni, której tajemnicę spróbuje rozwiązać prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Tymczasem związek Anny i Michała (Maciej Zakościelny) zostaje wystawiony na próbę, kiedy Wolski dowie się, że jest ciężko chory

W tym odcinku

Maria opiekuje się nieprzytomnym Karolem. Anna stwierdza, że zapis EEG wskazuje na śmierć mózgu, jednak Kaleta nie przyjmuje tego do wiadomości. Podczas odprawy Leśniewska opowiada kolegom o sytuacji Langera i proponuje zwołanie konsylium. Artman, który miał przygotować prezentację wspólnie z byłą żoną, zostaje wezwany do Katowic na konsultacje. Zastępuje go Bogna, co budzi podejrzenia Anny. Prosi Michała, żeby śledził Jana. Marta odbiera telefon od prokuratora, którego niedawno poznała. Mężczyzna proponuje jej stanowisko biegłego podczas przesłuchania podejrzanej. Kalina zaprasza Kacpra na koleżeński lancz. Pielęgniarka z gdyńskiej kliniki informuje Mróz, że Leśniewska odwiedziła placówkę i pytała o feralną operację sprzed lat. Do Jana dzwoni Sylwia Makusz. Dziękuje za pomoc w zdiagnozowaniu córki. Ten telefon przywołuje koszmarne wspomnienia. Ochrona wywołuje pielęgniarkę z pokoju Langera. Kiedy kobieta wraca, zauważa, że aparatura podtrzymująca życie pacjenta jest wyłączona.

Występują

Ładuję...