Teleman

Szkoła (328)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mariusz zabiera do szkoły świnkę morską siostry, by nastraszyć koleżanki. Zwierzątko się gubi. Niedługo później przychodzi żądanie okupu. Tymczasem Szymon umawia się z kilkoma dziewczynami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie współczesnych uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać.

W tym odcinku

Mariusz Zawojski gubi w szkole ukochaną świnkę morską młodszej siostry. Zabrał zwierzątko z domu, by nastraszyć koleżanki. Niedługo później dostaje wiadomość od licealisty, który twierdzi, że znalazł zgubę i żąda za jej zwrot pieniędzy. Okazuje się jednak, że to oszust. Zdesperowany Mariusz wyznacza nagrodę dla znalazcy świnki. Niestety, jego siostra o wszystkim się dowiaduje. Szymon Regulski umawia się jednocześnie z kilkoma dziewczynami. Wkrótce licealistki odkrywają prawdę i żądają przeprosin. Kiedy Szymon je ignoruje, postanawiają uprzykrzyć mu życie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...