Teleman

Szkoła (323)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgosia jest zakochana w starszym o rok Patryku. Nastolatek ma dość adoratorki. Kłamie, że jest w związku z nauczycielką. Z kolei licealista Adrian odkrywa, że okradł go ojciec hazardzista.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie współczesnych uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać.

W tym odcinku

14-letnia Małgosia Lenc jest zakochana w starszym o rok Patryku Głowińskim. Nastolatek ma dość natrętnej adoratorki. Tymczasem dziewczyna kupuje w internecie magiczne zaklęcie i robi wszystko, by Patryk w końcu ją pokochał. Zdesperowany chłopak okłamuje Małgosię, że jest w związku z nauczycielką biologii. Ona rozgłasza tę plotkę. Licealista Adrian Kubacki od kilku miesięcy zbierał pieniądze na wymarzony skok ze spadochronem. Kiedy otrzymuje szansę, by spróbować, odkrywa, że okradł go ojciec hazardzista. Nastolatek zabiera więc pieniądze młodszym uczniom. Zostaje jednak przyłapany przez rywalkę jego partnerki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...