Gliniarze: Wszyscy są winni (107)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żądni zemsty bandyci zabijają policjanta. Na ich celowniku jest również Olgierd Mazur. Porywają córkę funkcjonariusza. W tym samym czasie komenda policji zostaje zaatakowana przez tajemniczego hakera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roberta Barcza (Maciej Sufa), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Policjant zostaje porwany podczas spaceru z rodziną i zamordowany w brutalny sposób. Sprawcami są bandyci żądni zemsty za strzelaninę, w której z ręki funkcjonariusza zginęła bliska im osoba. Na ich celowniku znajduje się również inny uczestnik tamtego zdarzenia, Olgierd Mazur. Przestępcy porywają jego jedyną córkę, Zosię. Równocześnie komenda policji zostaje zaatakowana przez tajemniczego hakera. Okazuje się, że ze sprawą może mieć coś wspólnego... ojciec Adama Pazio. Policjanci odnajdują mężczyznę - ze względu na jego specjalizację może okazać się pomocny w odnalezieniu córki Olgierda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...