Lombard. Życie pod zastaw (23)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Syn i synowa niedawno zmarłego fotografa przynoszą do lombardu cenny sprzęt fotograficzny. Kobieta chce w ten sposób zabezpieczyć spadek przed resztą rodziny. Uwagę Lolka zwraca stara klisza.

Oglądaj w telewizji

Wt 23.08 2:50
TV Puls 2logo

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Syn i synowa znanego, niedawno zmarłego fotografa przynoszą do lombardu cenny sprzęt fotograficzny. Kobieta chce w ten sposób zabezpieczyć spadek po ojcu, ponieważ reszta rodziny próbuje się na nim wzbogacić. Uwagę Lolka zwraca stara klisza, znaleziona w aparacie. Postanawia wywołać zdjęcia. Zastawiony w lombardzie sprzęt rozbudza w nim też dawne pasje. Wykorzystuje okazję, żeby zbliżyć się do Marty, i robi jej zdjęcia. Podczas wspólnego wywoływania fotografii młodzi całują się. Dziewczyna wycofuje się jednak, ponieważ jest związana z kimś innym. Lolek jest załamany...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...