Lombard. Życie pod zastaw (22)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do lombardu przychodzi klient, który chce wykupić zastawiony wcześniej komputer. Sprzęt został już sprzedany. Mężczyzna upiera się, że musi go odzyskać, gdyż na dysku zapisane są ważne dane.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi klient, który chce wykupić swój - zastawiony wcześniej - komputer. Niestety sprzęt został już sprzedany. Mężczyzna upiera się, że musi go odzyskać, gdyż na dysku zapisane są ważne dane. Brak laptopa ma dramatyczne skutki - szantażujący mężczyznę bandyci porywają jego żonę i synka. Okazuje się, że komputer zawierał ważne dla przestępców informacje. Jeśli sprzęt się nie znajdzie, kobieta i dziecko zginą... Zrozpaczony i zdesperowany mężczyzna porywa Andżelikę i jej córkę Marysię. Mariusz wkracza do akcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...