Lombard. Życie pod zastaw (15)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł, wyrzucony z pizzerii, gdzie żebrał, znajduje pod stolikiem drogą komórkę. Zastawia ją w lombardzie, a pieniądze postanawia przeznaczyć na posiłek w lokalu, pod którym wcześniej przebywał.

Oglądaj w telewizji

Śr 17.08 3:55
TV Puls 2logo
Pon 22.08 3:00
TV Puls 2logo

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Paweł, wyrzucony z pizzerii, gdzie żebrał, znajduje pod stolikiem drogą komórkę w kolorowym etui. Zastawia ją w lombardzie, a otrzymane pieniądze postanawia przeznaczyć na posiłek w lokalu, pod którym wcześniej przebywał. Kiedy Paweł i Lolek jedzą pizzę, przychodzi ojciec z córeczką, szukając telefonu w kolorowym etui. Lolek orientuje się, że jest to komórka zastawiona w lombardzie przez bezdomnego. Do lombardu przychodzi niezapowiedziana kontrola skarbowa. Adek domyśla się, że to sprawka Pauli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...