Świat według Kiepskich | sezon 1 odc. 90: Wal magistra

serial komediowy Polska 1999  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ferdek spotyka w toalecie śpiącego i posiniaczonego listonosza. Wyrzucony z domu przez żonę i jej kochanka, znajduje azyl u Kiepskich.

Oglądaj w telewizji

Czw 6.04 10:30
Polsat Filmlogo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Ferdek spotyka w toalecie śpiącego i posiniaczonego listonosza. Wyrzucony z domu przez żonę i jej kochanka z tytułem magistra, znajduje zrozumienie i cichy kąt w mieszkaniu Ferdka. Razem z Waldkiem ćwiczy i wyrabia tężyznę. Tymczasem chłopak opowiada o incydencie przed sklepem z udziałem owego magistra. Ferdek wpada na pomysł zamieszczenia w gazecie pewnego ogłoszenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...