Druga szansa (4/13)

(Show must go on)

serial obyczajowy Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bronek umiera podczas operacji. Marcin postanawia zrezygnować z pracy w szpitalu. Monika usiłuje odwieść prezesa od decyzji o zawieszeniu produkcji 'Szansy'. Justyna wprowadza się do Ksawerego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Monika Borecka wróciła na szczyty popularności. W nowym sezonie serialu pojawią się nowe intrygi, bohaterowie odnosić będą sukcesy, ale poniosą też porażki. Niektórzy z bohaterów odkryją swoje drugie oblicza, by ujawnić dotąd głęboko skrywane tajemnice. Do znanej obsady dołączy Bartłomiej Topa, który wcieli się w prezesa zarządu telewizji.

W tym odcinku

Bronek umiera podczas transplantacji nerki. Marcin nie może pogodzić się z tym, że nie uratował pacjenta. Postanawia zrezygnować z pracy w szpitalu. Na planie serialu "Szansa" pojawia się nowy prezes zarządu stacji, Adam. Ma wiele uwag. Monika robi wszystko, by odwieść go od decyzji o zawieszeniu produkcji. Wkrótce dyrektor telewizji zaprasza ją i Swenssona na pojednawczą kolację. Podczas niej Adam zauważa, że cierpiąca po śmierci Bronka Borecka jest myślami daleko stąd i szybko kończy spotkanie. Sara chce zabrać Dominika do Warszawy i spróbować być dla niego dobrą matką. Podczas podróży dowiaduje się, że jest wzywana do prokuratury. Zarzuty dla niej oznaczają uniewinnienie Moniki. Justyna wprowadza się do Ksawerego, choć nie jest pewna, czy dobrze robi. Laura staje się powodem nieporozumień w ich związku. Komornik blokuje Zeitowi dostęp do kont bankowych i zajmuje mienie. Co więcej, Starczyńska przejmuje jego firmę. Kinga organizuje wyjazd do USA na kolejne stypendium.

Występują

Zobacz także

Ładuję...