Druga szansa (7/13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Udaje się ugasić pożar na terenie Bazy. Niestety Borys i policyjni technicy stwierdzają, że świetlica musi zostać zamknięta na czas śledztwa. Tymczasem Justyna i Dziadek odbywają szczerą rozmowę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija rok od dramatycznych wydarzeń z ostatniego odcinka poprzedniego sezonu. Monika próbuje ułożyć sobie życie po tragicznej śmierci Marcina. W trudnych chwilach kobietę wspierają przyjaciele. Szybko staje ona przed nowym wyzwaniem: ratowaniem Bazy, prowadzonej na warszawskiej Pradze przez zbuntowanego społecznika, Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Borecka próbuje pomóc dzieciom z trudnych rodzin. Z czasem jej relacje z intrygującym mężczyzną są coraz bliższe. Ksawery (Maciej Musiałowski) podejmuje ważną decyzję dotyczącą dalszej ścieżki kariery. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), rozczarowany kolejną miłosną porażką, wraca w rodzinne strony. Tam nieoczekiwanie spotyka dawną sympatię. Sara Daymer (Magdalena Boczarska) zgadza się na udział ryzykownym projektem. Pomysł podoba się pragnącemu sławy Kamilowi (Mikołaj Roznerski).

W tym odcinku

Udaje się ugasić pożar na terenie Bazy. Borys i policyjni technicy stwierdzają, że świetlica musi zostać zamknięta na czas śledztwa. Wściekły Piotr robi Borysowi awanturę. Niespodziewanie na terenie Bazy pojawia się urzędniczka, która twierdzi, że udało jej się znaleźć dla dzieci zastępczy lokal. Monika namawia Marczaka, by sprawdził nową siedzibę. Tymczasem Borys wpada na interesujący trop. Borecka wraca do pracy. Ola ma do niej pretensję o to, że zaniedbuje swoje obowiązki w agencji, cały czas poświęcając Bazie. Justyna i Dziadek odbywają szczerą rozmowę. Ojciec przeprasza córkę, nie potrafi wyjaśnić, dlaczego zniknął z jej życia. Wściekła dziewczyna wyrzuca gitarzystę z zespołu. Sara i Kamil nagrywają kolejne odcinki nowego reality show. Niestety, okazuje się, że ich życie nie jest zbyt atrakcyjne dla widza. Reżyser próbuje skłócić parę. Kamil jest gotowy zrobić wszystko, by odnieść sukces. Grzegorz stara się utrzymać w tajemnicy przed Justyną fakt, że pracuje w koncernie chemicznym.

Występują

Zobacz także

Ładuję...