Przyjaciółki | sezon 10 odc. 116

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja opowiada przyjaciółkom o zaręczynach i rezygnacji z pracy. Zuza i Inga sceptycznie podchodzą do jej decyzji, jednak Kochan jest ślepo zapatrzona w Wiktora. Dorota spotyka się z Łukaszem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Patrycja opowiada przyjaciółkom o zaręczynach i rezygnacji z pracy. Zuza i Inga sceptycznie podchodzą do jej decyzji, jednak Kochan jest ślepo zapatrzona w Wiktora. Zuza zmusza Jaśka do odwiedzenia byłej narzeczonej w szpitalu, ponieważ czuje, że przyczyniła się do jej próby samobójczej. Dorota spotyka się z Łukaszem, ale wcześniej wyczyściła jego konta bankowe i zlikwidowała lokaty, zostawiając męża bez środków do życia. Łukasz jednak się nie poddaje i chce wystąpić o rozwód z orzeczeniem o winie Doroty. Zuza przestrzega Iwonę przed Markiem. Wie, że mężczyzna wykorzystuje panią prezes do wzbudzenia w niej zazdrości, jednak cała sytuacja obraca się przeciwko niej. Dagmar odwiedza Kate. Ich luźna rozmowa przeradza się w sytuację budującą coraz większe napięcie... Inga chciałaby wrócić do pracy. Idzie do banku, żeby zorientować się, czy znajdzie się dla niej jakieś stanowisko. O swoich zamiarach informuje Roberta, który o dziwo, proponuje, że teraz to on zostanie w domu, aby opiekować się Marysią. Julka cały czas jest markotna i Anka nie ma pojęcia co się dzieje. Pomimo ciągłych nacisków Pawła, nie chce zostawiać teraz córki. Przed drzwiami mieszkania Patrycji i Wiktora pojawia się mężczyzna, który oskarża Jeleńskiego to, że zabił jego syna. Kiedy Patrycja nalega i chce się dowiedzieć o co chodzi, Wiktor ją uderza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...