Druga szansa (4/13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monikę i Olę niepokoją wydarzenia, których częścią stały się po tym, jak pomogły Piotrowi. Sara chce wziąć udział w nowym reality show. Zamierza pozwolić kamerom podglądać ją i Kamila w domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija rok od dramatycznych wydarzeń z ostatniego odcinka poprzedniego sezonu. Monika próbuje ułożyć sobie życie po tragicznej śmierci Marcina. W trudnych chwilach kobietę wspierają przyjaciele. Szybko staje ona przed nowym wyzwaniem: ratowaniem Bazy, prowadzonej na warszawskiej Pradze przez zbuntowanego społecznika, Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Borecka próbuje pomóc dzieciom z trudnych rodzin. Z czasem jej relacje z intrygującym mężczyzną są coraz bliższe. Ksawery (Maciej Musiałowski) podejmuje ważną decyzję dotyczącą dalszej ścieżki kariery. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), rozczarowany kolejną miłosną porażką, wraca w rodzinne strony. Tam nieoczekiwanie spotyka dawną sympatię. Sara Daymer (Magdalena Boczarska) zgadza się na udział ryzykownym projektem. Pomysł podoba się pragnącemu sławy Kamilowi (Mikołaj Roznerski).

W tym odcinku

Monikę i Olę niepokoją ostatnie wydarzenia, których częścią stały się po tym, jak pomogły Piotrowi. Z agentkami gwiazd spotyka się Sara. Oznajmia, że chce wziąć udział w nowym reality show pomysłu Starczyńskiej. Aktorka zamierza pozwolić kamerom podglądać ją i Kamila w domowych sytuacjach. Monika i Ola upewniają się, czy Sara na pewno jest gotowa zrezygnować z prywatności. Grzegorz i Jagoda stają się sobie coraz bliżsi. Jednak niespodziewanie w życie mężczyzny wkracza ktoś, kto może zakończyć tę sielankę. W sali prób Justyna spotyka Dziadka, który wprowadza ją do swojego muzycznego świata. Ksawery otrzymuje od Artura własny lekarski uniform. Dowiaduje się, że może brać udział w obchodach i konsyliach lekarskich - jako słuchacz oraz obserwator. Podczas pracy jest świadkiem ratowania życia młodemu pacjentowi. Piotr zostaje odsunięty od prowadzenia Bazy. To jednak nie koniec kłopotów. W świetlicy rozpoczyna się niezapowiedziana kontrola sanitarna, spowodowana anonimowym donosem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...