Przyjaciółki | sezon 10 odc. 114

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor wręcza Patrycji bilet lotniczy i chce ją zabrać do Paryża. Kochan jest zaskoczona tą propozycją, jednak zgadza się na wspólną podróż. W dniu wyjazdu Wiktor niespodziewanie wszystko odwołuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Wiktor wręcza Patrycji bilet lotniczy i chce ją zabrać do Paryża. Kochan jest zaskoczona tą propozycją, jednak zgadza się na wspólną podróż. W dniu wyjazdu Wiktor się spóźnia, nie odbiera telefonów, a w końcu sam dzwoni i wszystko odwołuje. Dorota opracowuje plan zemsty na Łukaszu. Wysyła do banku anonimowego maila, który rozpętuje burzę wśród pracowników. Później wyciąga mężczyznę na kort, umawia się z Matyldą i jej mężem. Pomiędzy kochankami dochodzi do kłótni. Paweł z Anką udają się do notariusza. Klamka zapadła - sprzedają dom, kupują kampera i jadą w podróż. Ciągłe uwagi Roberta doprowadzają do wielkiej kłótni między nim a Ingą, która nie wytrzymuje i wychodzi z mieszkania. Gruszewska swoją frustrację wyładowuje na Jacku. Dagmar spotyka się z Kate, która opowiada o nowo poznanym facecie. Mężczyzna jest zazdrosny, a Kate wspomina ich związek. Widać, że mają się ku sobie, jednak żadne nie chce tego przyznać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...