Druga szansa (3/13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika ponownie trafia w sam środek skandalu, o którym piszą media. Na jaw wychodzą niechlubne sekrety z przeszłości Piotra. Ksawery rozpoczyna staż w szpitalu. Marzy o asystowaniu Arturowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija rok od dramatycznych wydarzeń z ostatniego odcinka poprzedniego sezonu. Monika próbuje ułożyć sobie życie po tragicznej śmierci Marcina. W trudnych chwilach kobietę wspierają przyjaciele. Szybko staje ona przed nowym wyzwaniem: ratowaniem Bazy, prowadzonej na warszawskiej Pradze przez zbuntowanego społecznika, Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Borecka próbuje pomóc dzieciom z trudnych rodzin. Z czasem jej relacje z intrygującym mężczyzną są coraz bliższe. Ksawery (Maciej Musiałowski) podejmuje ważną decyzję dotyczącą dalszej ścieżki kariery. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), rozczarowany kolejną miłosną porażką, wraca w rodzinne strony. Tam nieoczekiwanie spotyka dawną sympatię. Sara Daymer (Magdalena Boczarska) zgadza się na udział ryzykownym projektem. Pomysł podoba się pragnącemu sławy Kamilowi (Mikołaj Roznerski).

W tym odcinku

Monika ponownie trafia w sam środek skandalu, o którym piszą wszystkie bulwarowe media. Na jaw wychodzą sekrety z przeszłości Piotra, otrzymuje on łatkę oszusta i złodzieja. Borecka postanawia zweryfikować te informacje. Prosi Borysa, by zbadał przeszłość właściciela Bazy. To, czego się dowiaduje, jeszcze bardziej niepokoi Monikę. Stawia też pod znakiem zapytania dalsze istnienie świetlicy oraz mieszkających tam dzieci. Ksawery rozpoczyna staż w szpitalu. Marzy o asystowaniu Arturowi, jednak pierwszego dnia trafia do pani Jadzi i zostaje salowym. Justyna informuje muzyków z zespołu, że młody Kryński porzucił karierę muzyczną. Dziewczyna zaczyna poszukiwać nowego gitarzysty. Na casting przychodzi wielu kandydatów, ale największe wrażenie robi charyzmatyczny, tajemniczy rockman ze starszego pokolenia o pseudonimie Dziadek (Janusz Chabior). Zeit wciąż mieszka u brata. Wygląda na to, że zamierza zamienić Warszawę na spokojne życie na wsi, a także wizyty u Kaśki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...