Teleman

CSI: Kryminalne zagadki Miami (109)

(CSI: Miami 5: Backstabbers)

serial kryminalny USA 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa Caine'a tropi podejrzaną o działalność terrorystyczną Sonyę Barak. Na kobietę polują członkowie gangu Los Craneos.

Oglądaj w telewizji

Wt 22.06 21:00
TV 6logo

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Podejrzana o działalność terrorystyczną Sonya Barak dzięki wpłaconej kaucji wychodzi na wolność. Wkrótce potem ktoś próbuje ją zabić. Kobiecie udaje się uciec, ginie jednak jej adwokat. Policja zatrzymuje chłopaka, który przyznaje się do próby zamachu. Okazuje się jednak, że jego aresztowanie niewiele wnosi do śledztwa. Analiza toru pocisku potwierdza, że kula przed sądem była przeznaczona dla Sonyi. Policjanci podejrzewają, że polują na nią członkowie gangu, do którego należała. Udaje im się odnaleźć samochód, którym uciekała. W bagażniku odkrywają zwłoki właściciela pobliskiego sklepu, który niedawno postanowił zerwać z przestępczą przeszłością. Calleigh dociera do świadka morderstwa. Nie może jednak wykorzystać jego zeznań, gdyż w ten sposób naraziłaby na śmierć niewinną osobę. Tymczasem Ryan przez przypadek niszczy cenny dowód w tej sprawie. Mimo tych trudności Caine i jego ludzie robią wszystko, by odnaleźć terrorystkę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...