Przyjaciółki | sezon 10 odc. 113

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł pomimo wyraźnej dezaprobaty żony realizuje swój plan podróży dookoła świata. Anka jest poirytowana. Nie zamierza brać udziału w tej farsie. Zuza doszukuje się u siebie objawów menopauzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Paweł pomimo wyraźnej dezaprobaty żony realizuje swój plan podróży dookoła świata. Anka jest poirytowana. Nie zamierza brać udziału w tej farsie. Na dodatek Strzelecka idzie do nowej pracy i już na początku napotyka trudności. W kancelarii panuje wyścig szczurów. Kobieta powoli dochodzi do wniosku, że nikomu nie może zaufać. Po wizycie u ginekologa Zuza doszukuje się u siebie objawów menopauzy. Jest zaniepokojona diagnozą i dlatego zachowuje się nieznośnie w trakcie wypadu na nurkowanie z Jaśkiem. Aneta jest zdenerwowana po kłótni z Dagmarem. Nie może przeboleć tego, że spotyka się on z Kate. Nie wierzy, że łączy ich tylko przyjaźń. Wiktor namawia Patrycję, aby wzięła dzień wolny. Zabiera ją na zakupy do ekskluzywnych butików i obsypuje prezentami. Inga spotyka się z Jackiem w pubie. Chce załatwić formalności związane z wykorzystaniem jej wizerunku w kampanii. Niespodziewanie wpada tam na Roberta. Wracają razem do domu. Ela spotyka Mikołaja i Kate w parku i zabiera wnuka do domu, nie informując o tym Patrycji. Później okazuje się, że Ela jest z Mikołajem w szpitalu. Dorota planuje rocznicową kolację. Łukasz jest zajęty pracą. Chce to przełożyć, umówił się już na tenisa. Kiedy kobieta podjeżdża na kort, widzi Łukasza i Matyldę, którzy się całują.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...