Druga szansa (2/13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika powoli kończy okres żałoby. Idzie do restauracji z Borysem. Odrzuca też swoje obawy wobec Piotra i - za namową Oli - angażuje się w przygotowania do imprezy charytatywnej na rzecz Bazy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija rok od dramatycznych wydarzeń z ostatniego odcinka poprzedniego sezonu. Monika próbuje ułożyć sobie życie po tragicznej śmierci Marcina. W trudnych chwilach kobietę wspierają przyjaciele. Szybko staje ona przed nowym wyzwaniem: ratowaniem Bazy, prowadzonej na warszawskiej Pradze przez zbuntowanego społecznika, Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Borecka próbuje pomóc dzieciom z trudnych rodzin. Z czasem jej relacje z intrygującym mężczyzną są coraz bliższe. Ksawery (Maciej Musiałowski) podejmuje ważną decyzję dotyczącą dalszej ścieżki kariery. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), rozczarowany kolejną miłosną porażką, wraca w rodzinne strony. Tam nieoczekiwanie spotyka dawną sympatię. Sara Daymer (Magdalena Boczarska) zgadza się na udział ryzykownym projektem. Pomysł podoba się pragnącemu sławy Kamilowi (Mikołaj Roznerski).

W tym odcinku

Monika powoli kończy okres żałoby. Idzie do restauracji z Borysem. Odrzuca też swoje obawy wobec Piotra i - za namową Oli - angażuje się w przygotowania do imprezy charytatywnej na rzecz Bazy. Do pomocy zaprasza zaprzyjaźnione gwiazdy, m.in. Justynę i Sarę. Wsparcie medialne oferuje Adam, obecnie szef stacji Aktywna TV. Plotkarskie gazety znajdują jednak informacje, które stawiają w złym świetle Piotra i Bazę. Zeit chce rozmawiać z prezesem, który rozdzielił go ze Starczyńską. Zamierza zrobić rywalowi awanturę. Nieoczekiwanie panowie dochodzą do porozumienia. Następnego dnia Jakub budzi się w domu swojego brata na wsi. Za radą Darka spotyka się z licealnymi kolegami. Na imprezie Jakub dostrzega swoją dawną miłość, Kaśkę (Magdalena Różczka). Ksawery poważnie rozważa rozpoczęcie studiów medycznych, co nie podoba się Justynie. Monika namawia Artura, by pomógł synowi Marcina w tym trudnym czasie. Okazuje się, że mężczyzna ma wobec chłopaka własne plany...

Występują

Zobacz także

Ładuję...