Gliniarze: Zła reputacja (38)

serial paradokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nauczyciel języka angielskiego znajduje obraźliwy napis na swoim domu. Podejrzewa byłą partnerkę, ale kobieta ma alibi. Tymczasem mężczyzna spotyka się z nowymi szykanami ze strony swojego otoczenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Nauczyciel języka angielskiego znajduje duży napis "Pedofil" na domu, w którym mieszka razem ze swoją partnerką. Pierwsze podejrzenia kierowane są w stronę byłej partnerki nauczyciela, która jednak okazuje się mieć alibi. Sytuacja tego mężczyzny staje się coraz trudniejsza - spotyka się on z coraz to nowymi szykanami ze strony swojego otoczenia. Nauczyciel próbuje oczyścić swoje imię. Detektywi tego dnia zostali też poproszeni o zajęcie się sprawą zatrucia, spowodowanego przez działania pewnej firmy cateringowej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...