Druga szansa (1/13)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przyjaciele przygotowują dla Moniki przyjęcie niespodziankę. Ola wręcza jej kolorową sukienkę. Pewnego razu na ulicy Borecka spotyka 12-letnią uliczną tancerkę. Śledzi młodą artystkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija rok od dramatycznych wydarzeń z ostatniego odcinka poprzedniego sezonu. Monika próbuje ułożyć sobie życie po tragicznej śmierci Marcina. W trudnych chwilach kobietę wspierają przyjaciele. Szybko staje ona przed nowym wyzwaniem: ratowaniem Bazy, prowadzonej na warszawskiej Pradze przez zbuntowanego społecznika, Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Borecka próbuje pomóc dzieciom z trudnych rodzin. Z czasem jej relacje z intrygującym mężczyzną są coraz bliższe. Ksawery (Maciej Musiałowski) podejmuje ważną decyzję dotyczącą dalszej ścieżki kariery. Jakub Zeit (Rafał Królikowski), rozczarowany kolejną miłosną porażką, wraca w rodzinne strony. Tam nieoczekiwanie spotyka dawną sympatię. Sara Daymer (Magdalena Boczarska) zgadza się na udział ryzykownym projektem. Pomysł podoba się pragnącemu sławy Kamilowi (Mikołaj Roznerski).

W tym odcinku

Przyjaciele przygotowują dla Moniki przyjęcie niespodziankę. Ola wręcza jej kolorową sukienkę, chce w ten sposób powiedzieć, że czas pogodzić się ze śmiercią Marcina. Borecka nie jest jeszcze na to gotowa. Odmawia też powrotu do pracy w telewizji. Idąc do agencji, którą prowadzi razem z Olą, spotyka dwunastoletnią Zośkę. Dziewczyna zbiera pieniądze, tańcząc na ulicy. Monika śledzi młodą artystkę. Tak trafia do pewnego miejsca na Pradze, gdzie poznaje tajemniczego Piotra (Michał Żurawski). Ksawery namawia Justynę, by przenieśli się do mieszkania Marcina. Ponadto postanawia pójść w ślady ojca i również zająć się medycyną. Anna Starczyńska i Jakub Zeit otrzymują od lekarza zaskakujące wiadomości. Grzegorz umawia się na randkę z Jagodą. Kobieta wróciła właśnie z Indii, obecnie jest ekolożką. Ola nagrywa pierwszy odcinek programu medycznego, którego jest producentką. Odkrywa, że jej narzeczony ma potencjał, by został gwiazdą. Artur nie chce jednak porzucać prawdziwych pacjentów na rzecz telewizji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...