Przyjaciółki | sezon 10 odc. 111

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jeleński odwiedza Pawła w szpitalu i przeprasza go za incydent, do jakiego doszło na weselu. Inga wciąż nie może się porozumieć z Robertem, ciągle się kłócą. Wiktor wyznaje miłość Patrycji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Dziewczyny wybierają się do SPA. Spędzają również czas na motorówce, która wydaje się być przycumowana do brzegu. Przyjaciółki rozmawiają i wspominają wydarzenia z wesela. Nagle orientują się, że zapadł zmrok, a one znajdują się na środku jeziora. Jeleński odwiedza Pawła w szpitalu i przeprasza go za incydent, który miał miejsce na weselu. Inga wciąż nie może się dogadać z Robertem, każda wymiana zdań między nimi prowadzi do kłótni. Wiktor wyznaje miłość Patrycji, która choć próbuje, nie potrafi zerwać znajomości z Jeleńskim. Bożena zaprasza Zuzę na ślub syna. Paweł zwołuje rodzinne spotkanie, ponieważ postanawia spisać testament. Rozmowa jednak przybiera nieoczekiwany obrót. Inga podczas spaceru zauważa ogromny billboard ze swoim niekorzystnym zdjęciem autorstwa Jacka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...