Gliniarze: Pamięć (32)

serial paradokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zbigniew Kaleta, policjant jednego z podwarszawskich komisariatów, zostaje uprowadzony. Porywacz domaga się okupu. Policjanci w toku śledztwa zaczynają podejrzewać, że wcale nie chodzi o pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Zbigniew Kaleta, policjant jednego z podwarszawskich komisariatów, zostaje porwany. Porywacz domaga się okupu. Policjanci w toku śledztwa zaczynają podejrzewać, że wcale nie chodzi o okup, a motywy porywacza mają charakter osobisty. Trwa wyścig z czasem - do ciała policjanta przymocowana jest bomba, która wybuchnie za dwadzieścia cztery godziny... Równocześnie na komendę trafia zgłoszenie innego zaginięcia - z prywatnego ośrodka rehabilitacyjnego zniknęła starsza kobieta. Umówiła się na randkę z jednym z kuracjuszy, jednak nie pojawiła się na spotkaniu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...