Przyjaciele 10: The Last One: Part 2 (17)

(Friends: The Last One: Part 2)

serial komediowy USA 2003-2004  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Druga część finałowego odcinka serialu. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross spędzają ze sobą ostatni wspólny dzień.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają swoje towarzystwo. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Druga część finałowego odcinka serialu. Rachel (Jennifer Aniston), Monica (Courtney Cox Arquette), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matthew Perry) i Ross (David Schwimmer) otwierają nowy rozdział w swoim życiu. Byli ze sobą na dobre i złe, dzieląc radości i smutki. Ostatni dzień, który ze sobą spędzają, jest pełen ważnych wydarzeń i niespodzianek. Znajomi podejmują decyzje, które zaważą na ich przyszłości. Mimo to wiedzą, że łączące ich więzi trwać będą wiecznie - bez względu na to, gdzie będzie każde z nich. Ross z pomocą Phoebe próbuje dogonić Rachel, która pojechała na lotnisko. Monica i Chandler, którzy wrócili już z dziećmi ze szpitala, pakują ostatnie rzeczy przed wyprowadzką z Nowego Jorku.

Występują

Twórcy

Ładuję...