CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 7 odc. 149

(CSI: Miami: Wrecking Crew)

serial kryminalny USA 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

William Campbell ma zeznawać jako świadek koronny przeciw gangsterowi Salucciemu. Mafioso zlecił morderstwo, które było zemstą za śmierć córki. Policja nie ustaliła sprawcy wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

William Campbell ma zeznawać jako świadek koronny przeciw groźnemu gangsterowi, Joemu Salucciemu. Mafioso zlecił morderstwo, które było zemstą za śmierć córki. Dziewczyna zginęła pod kołami quada na plaży. Policja nie ustaliła sprawcy wypadku. Campbell i jego najbliższa rodzina zostają objęci programem ochrony. Calleigh i Delko eskortują świadka na miejsce spotkania z Caine'em. Do złożenia zeznań dochodzi w specjalnie wynajętym wieżowcu, którego budowa została wstrzymana. Podczas spotkania ogromny dźwig niszczy całe piętro budynku. Delko zostaje uwięziony między blokami betonu, a Campbell ginie spadając w przepaść. Horatio Caine próbuje wyjaśnić jego śmierć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...