CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 7 odc. 146

(CSI: Miami: And How Does That Make You Kill?)

serial kryminalny USA 2008  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa bada sprawę morderstwa nastoletniej córki dr Rachel Marsh. Ciało znaleziono w gabinecie matki. Ostatnim pacjentem terapeutki był mężczyzna, który przyznał się do morderczych fantazji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Ekipa śledczych rozpoczyna dochodzenie w sprawie morderstwa nastoletniej córki dr Rachel Marsh (Gail O'Grady). Ciało dziewczyny znaleziono w domowym gabinecie matki. Ostatnim pacjentem terapeutki był mężczyzna, który przyznał się do morderczych fantazji. Kobieta odmawia policji podania jego personaliów, zasłaniając się tajemnicą lekarską. Od początku śledztwa Eric zachowuje się dziwnie, bo dr Marsh to również jego terapeutka i obawia się, że śledczy mogą dotrzeć do notatek z jego zwierzeniami. Tymczasem dochodzenie przynosi coraz to nowe tropy, a lista potencjalnych podejrzanych rozrasta się. W kręgu podejrzeń znajdują się pacjenci dr Marsh, członkowie jej rodziny, a także chłopak ofiary, Shane Huntington - dziedzic wielkiej fortuny, który również był pacjentem jej matki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...