Przyjaciele 2: The One Where Eddie Moves In (17)

(Friends: The One Where Eddie Moves In)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joey bardzo cierpi po rozstaniu z Chandlerem. Chandler też chciałby powrotu do dawnej sytuacji, ale ma już nowego współlokatora, Eddiego. Phoebe zamierza nagrać płytę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey bardzo cierpi, gdyż rozstał się ze swoim współlokatorem Chandlerem. Postanawia zrobić wszystko, aby do niego wrócić. Okazuje się, że Chandler też chciałby powrotu do dawnej sytuacji, ale mieszka już z Eddiem. Tymczasem Phoebe, która uwielbia śpiewać piosenki rockowe przy akompaniamencie gitary, zamierza wydać płytę. Kiedy nagrywa teledysk z jedną ze swoich piosenek, dowiaduje się, że na taśmie jest głos kogoś innego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...